top of page

WYTWORNICA DYMU S1200 MKII

Wyposażona w wysokiej jakości podzespoły, w szczególności wydajną i niezawodną grzałkę i pompkę. Idealna w zastosowaniach profesjonalnych - zarówno mobilnych, jak i w stałych instalacjach. Moc 1200 Watt pozwoli na zadymienie nawet dużych lokali i pomieszczeń.

Model S1200 MKII został wyposażony w profesjonalny pilot z timerem. To rozwiązanie umożliwia znacznie wygodniejsze użytkowanie maszyny, bowiem pozwala na ustawienie automatyki pracy. Za pomocą timera można ustawić: 1) czas pojedynczego nadmuchu, 2) Odstęp między nadmuchami, 3) Moc (intensywność) nadmuchu. Dzięki temu - po dokonaniu odpowiedniej regulacji, dopasowanej do potrzeb (wielkość pomieszczenia, typ eventu, imprezy etc.) wytwornica pracuje całkowicie bezobsługowo. Takiego komfortu nie ma w sytuacji gdy używa się zwykłego pilota (przewodowego lub bezprzewodowego), który umożliwia jedynie manualny wydmuch w trybie zero-jedynkowym (przycisk wciśnięty przez użytkownika - wytwornica dymi z maksymalną mocą, przycisk zwolniony - nie dymi w ogóle).

WYTWORNICA DYMU - 60 zł/doba

RAMPA OŚWIETLENIOWA 3m

Rampa oświetleniowa 3m to idealny wybór jeśli mamy do zawieszenia sporo ciężkiego sprzętu oświetleniowego. Ten most daje użytkownikowi wiele ciekawych opcji rozstawienia oświetlenia. Możemy wykorzystać go w całości zawieszając naprawdę dużo jednostek na poprzecznym trawersie albo skorzystać jedynie z pionowych statywów z poprzeczną belką T - co umożliwia nam rozstawienie oświetlenia w dwóch różnych miejscach. Świetny wybór dla mobilnych DJ'ów, do klubów, na sceny, przedstawienia czy pokazy.

Regulacja wysokości: do 300cm
Długość: 300cm
Długość poprzeczek T: 120cm
Waga: 16kg
Obciążenie maks.: 45kg
Kolor: czarny

RAMPA OŚWIETLENIOWA - 80 zł/doba

STATYWY KOLUMNOWE ATHLETIC nBOX-4

Wysokiej jakości, standardowe  statywy kolumnowe  z przegubem magnezowym i pojedynczym wzmocnieniem nóg zapewniający stabilność i bezpieczeństwo.
Materiał: aluminium, magnez
Waga: 4,70kg 1 statywu
Maksymalne obciążenie: 1 statywu    40kg
Rozstaw nóg: 1200mm
Płynna regulacja wysokości: 1320mm - 2100mm
Średnica rury: 35mm

STATYW - 20 zł/sztuka/doba
bottom of page