top of page
JasMan_0009_edited_edited.png

Na rynku eventowym, koncertowym i DJ-skim funkcjonuję od połowy lat '90 ubiegłego wieku.  Moje doświadczenie pomaga właściwie doradzić Klientowi oraz zaproponować takie rozwiązania by impreza była niezapomniana! 

Specjalizuję się w szeroko rozumianej muzyce ethno  czyli  rytmach Afryki, Ameryki Południowej, Indii  ale także z Bliskiego Wschodu.  Gorące rytmy z Kenii, Nigerii, RPA, Meksyku, Kuby czy też Brazylii nikomu nie pozwolą ustać w miejscu! Ale na imprezach firmowych i okolicznościowych gram pełny przekrój przebojów i evergreenów muzyki od lat: '20, '30, '40, '50, '60, '70, '80 i '90 do muzyki współczesnej czyli do 2020. Tak więc w repertuarze imprezy znajdzie się miejsce na disco, pop, klasykę rocka, rock and roll'a, czyli wszytko to co sprawia że ludzie świetnie bawią się na parkiecie, nie chcąc z niego schodzić.

 

Repertuar staram się przygotować w taki sposób aby każdy z gości poczuł się usatysfakcjonowany. Gram  utwory z klasą. W trakcie imprezy mam do dyspozycji kilka tysięcy  piosenek gdzie  każdy grany przeze mnie utwór to rozpoznawalny przebój.

JESTEM POMYSŁODAWCĄ
I KOORDYNATOREM PROJEKTU:

TIBUTE TO ALIBABKI

JESTEM również POMYSŁODAWCĄ
I współproducentem płyt:

reaggowych.png

VA - "...reggae'owych Świąt!"

1999 (wyd. W moich oczach)

Raggattack - "Boom Boom"

2001 (wyd. KOCH International)

Raggattack boom boom.jpg
Polsska w rytmie reggae (2).jpg

VA - "Polska w rytmie reggae"

2009 (wyd. Galapago)

VA - "Tribute to Alibabki"

2020 (wyd. GAD Records)

Tribute to Alibabki (1).jpg
bottom of page