top of page

Jestem profesjonalnym „muzycznym oprawcą” – od blisko 30 lat zajmuję się oprawą artystyczną i techniczną imprez: muzyką, nagłośnieniem, oświetleniem, multimediami i pokazami tanecznymi. Mam bogate doświadczenie na rynku eventowym, koncertowym i DJ-skim – moja muzyka nikomu nie pozwoli ustać w miejscu! Specjalizuję się gorących rytmach z Meksyku, Kuby i Brazylii, ale nie unikam przebojów i evegreenów muzyki disco, pop, klasyki rocka i rock and rolla do zagrania na weselu, imprezie okolicznościowej albo firmowej.  Dysponuję portfolio z ok. 10 tys. utworów, z których można ułożyć dowolnej długości listę na zabawę w dobrym stylu.

yasman_edited.png

DJ YASMAN
Janusz Kusz

Na rynku eventowym, koncertowym i DJ-skim funkcjonuję od połowy lat '90 ubiegłego wieku.  Moje doświadczenie pomaga właściwie doradzić Klientowi oraz zaproponować takie rozwiązania by impreza była niezapomniana!

Jestem doświadczonym dziennikarzem muzycznym i DJ-em z praktyką w największych klubach na Ibizie. Specjalizuję się w muzyce etnicznej – szczególnie z Karaibów, Afryki i Ameryki Łacińskiej. Mam na koncie kilkaset wesel oraz imprez firmowych, na których goście świetnie bawili się do rana przy dźwiękach dobrze znanych starych i nowych przebojów oraz autorskich remiksów. Unikam disco polo oraz piosenek biesiadnych.

krzak.png

DJ KRZAK
Andrzej Strycharczuk

DJ od 1995. Dziennikarz muzyczny od 2006 w Radio Kampus, gdzie prowadzi swój autorski program pt.: "Malowana Skrzynia DJ'a Krzaka", w której prezentuje stare i nowe dźwięki z całego świata.

Jestem dziennikarzem radiowym, lektorem, animatorem i muzykiem, specjalistą w prowadzeniu
audycji, koncertów oraz imprez masowych i korporacyjnych. Od lat współpracuję z Lego Polska przy największych imprezach dla miłośników klocków Lego. Mam również na koncie wiele udanych
wesel, na których zawsze starałem się być łącznikiem pomiędzy Państwem Młodymi a gośćmi, organizując czas pomiędzy tańcami.

KONCA-SOLO.png

KONCAO
Tomasz Konca

Konferansjer, wodzirej i DJ. Dziennikarz, animator życia kulturalnego i muzyk

mający na koncie współpracę z Radiostacją, Polskim Radiem Bis, czwórką-Polskim Radiem oraz 1 Programem Polskiego Radia

Jestem konferansjerem i wokalistą z wieloletnim stażem w prowadzeniu festiwali, dni miast, koncertów klubowych i na otwartym powietrzu, juwenaliów oraz dancingów i wesel. Potrafię śpiewać – od piosenek rockowych przez reggae po arie operowe – oraz tańczyć, rozruszam więc każdą imprezę. Rozpiera mnie pozytywna energia, którą chcę dzielić się z każdym gościem, dając mu rozrywkę na najwyższym poziomie.

gawron.png

GAWRON
Paweł Gawroński

Konferansjer i wodzirej. Setki koncertów praktycznie w każdej miejscowości Polski i tysiące przejechanych kilometrów oraz spotkania z fanami. Koncerty radiowe, Festiwale, Dni Miast, Juwenalia, kluby muzyczne i eventy.

bottom of page