top of page

Kolumny głośnikowe serii iQ wyposażono w procesory DSP firmy KLARK TEKNIK, nowoczesne wzmacniacze klasy D i specjalnie zaprojektowany system integracji akustycznej. Ta niezwykle innowacyjna koncepcja umożliwia bezpośrednią współpracę miksera z systemem nagłośnieniowym.

Turbosound iQ15

Kolumna aktywna 2500 W 2-drożny 15″ z technologią KLARK TEKNIK DSP, modelowanie głośników i ULTRANET Networking

IQ15 o mocy 2.500 W to aktywny dwudrożny głośnik idealnie nadający się do szerokiej gamy przenośnych i stacjonarnych instalacji oraz do zastosowań związanych z nagłośnieniem muzyki i mowy. Głośnik zawiera 15-calowy przetwornik niskotonowy z cewką drgającą o niskiej masie dla lepszego przenoszenia transjentów oraz wysokotemperaturowy 1-calowy driver kompresyjny z aluminiową cewką drgającą pokrytą miedzią, dla zapewnienia rozszerzonej reprodukcji wysokich częstotliwości.

Wyposażony w bardzo wydajny i lekki dwukanałowy wzmacniacz mocy klasy D KLARK TEKNIK, IQ15 zapewnia imponującą moc wyjściową 2.500 W. Wysoki stopień kontroli nad wydajnością systemu głośnikowego jest zarządzany przez wyrafinowany, ale łatwy w użyciu cyfrowy procesor sygnału KLARK TEKNIK (DSP), który zapewnia dynamiczną korekcję dla uzyskania niezwykłego pełnego zakresu odpowiedzi przy niskich poziomach głośności oraz limiter dla uzyskania najwyższej klarowności przy wysokich poziomach wyjściowych i długotrwałej niezawodności. DSP z zaawansowanymi presetami modelowania głośników zawiera szczegółowe i precyzyjne modele niektórych z najbardziej cenionych w przemyśle dźwiękowym zestawów głośnikowych.

Turbosound iQ18B

18-calowy subwoofer o mocy 3000 W z technologią KLARK TEKNIK DSP, modelowaniem głośników i pracą w sieci ULTRANET

IQ18B o mocy 3000 W IQ18B jest aktywnym subwooferem, idealnie nadającym się do szerokiej gamy przenośnych i stacjonarnych instalacji oraz do zastosowań związanych z nagłośnieniem muzyki i mowy. 18″ przetwornik niskotonowy o dużym wychyleniu z 4″ cewką drgającą o niskiej masie i podwójnym zawieszeniu zapewnia szybką i dokładną reakcję transjentów, co pozwala na praktycznie pozbawioną zniekształceń pracę – nawet w przypadku najbardziej wymagających brzmieniowo instalacji.

Wyposażony w bardzo wydajny i lekki wzmacniacz mocy KLARK TEKNIK klasy D, IQ18B zapewnia imponującą moc wyjściową 3000 W. Wysoki stopień kontroli nad wydajnością systemu głośnikowego jest zarządzany przez wyrafinowany, ale łatwy w użyciu cyfrowy procesor sygnału KLARK TEKNIK (DSP), który zapewnia dynamiczną korekcję i transparentny limiter dla uzyskania najwyższej jakości dźwięku i rozdzielczości przy wysokim poziomie wyjściowym, a także długotrwałą niezawodność. Zaawansowane DSP modelowania zestawów głośnikowych w IQ18B zawiera dokładne i szczegółowe modele najbardziej cenionych systemów głośnikowych w branży audio.

cena_naglosnienie

CENNIK

Podane ceny, są cenami brutto i dotyczą wypożyczenia na terenie Warszawy  |  Transport - 550 zł

UWAGA! Przy wypożyczeniu sprzętu pobierana jest kaucja zwrotna! 

MAŁY ZESTAW

350 zł/doba

Dwa głośniki średniotonowe,

statywy i kable 

Skuteczność:

do 100 osób

ZAMÓW

ŚREDNI ZESTAW

ZAMÓW

Dwa głośniki średniotonowe,

jeden subbas, 

statywy i przewody

Skuteczność:

do 200 osób

550 zł/doba

DUŻY ZESTAW

Dwa głośniki średniotonowe,

dwa subbasy,

statywy i przewody 

ZAMÓW

700 zł/doba

POJEDYNCZE CENY

ZAMÓW

Głośnik średniotonowy

150 zł/doba

Subbas

230 zł/doba

 Kontroler Denon Dj 4 Prime

350 zł/doba

bottom of page