top of page

i akcesoria

OŚWIETLENIE

2X COLORSTAGE BEAM 7r 230W TRIPLE PRISM

2X COLORSTAGE BEAM 7r 230W TRIPLE PRISM + Skrzynia. Najlepsza wersja głowicy Beam 7r - na pokładzie 3 efektowne pryzmaty, w tym pryzmat 48-krotny !!! + szklane GOBA! W zestawie ze skrzynią transportową. Głowa posiada aż 20 kanałów DMX. Efekt jaki daje to urządzenie jest powalający, bardzo mocny efekt BEAM oraz funkcja 3 pryzmatów dzięki której otrzymujemy szeroki kąt świecenia zbliżony do głowy spot. Z powodzeniem zastąpi rider SHARPY. Doskonały na duże imprezy okolicznościowe, do klubów, estrady oraz duże eventy.

2 x BEAM - 400 zł/doba

4 x WASH 19x15W RGBW ZOOM Butrym Flash

Głowica  4x WASH z funkcją zoom w zakresie 6-65°, zbudowana w oparciu o wysokiej jakości diody LED. Obudowa została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu urządzenie cechuje większa żywotność, niż podobne głowice tej klasy. Szereg funkcji takich jak wbudowane programy, możliwość płynnej regulacji prędkości obrotu i przechyłu czy dostęp do regulacji kierunku (z poziomu menu) czyni z głowicy ruchomej WASH 19x15W RGBW 4w1 ZOOM uniwersalne narzędzie teatralnych i estradowych realizatorów oświetlenia. Łatwość obsługi pozwoli również mniej zaawansowanym użytkownikom zastosować urządzenie np. w klubie lub dyskotece.

4 x WASH - 500 zł/doba
LED SPOT 120W

RUCHOMA GŁOWA LED SPOT 120W+

Głowica posiada 2 tarcze gobo: rotacyjną z gobo shake oraz statyczną również z gobo shake. Tarcza kolorów liczy aż 7 opcji oraz możliwość uzyskania połówek kolorów. Spot posiada potrójną rotacyjną pryzmę z obrotem w obie strony.

Urządzenie wyróżnia się nie tylko swoją niezwykłą jasnością oraz szybkością, ale także dodatkowymi funkcjami, które znajdują zastosowanie w każdej sytuacji: zarówno na scenie, w teatrze, klubie, dyskotece, czy na eventach.

2 x SPOT - 360 zł/doba

LIGHT4ME PIXEL LED BAR

LIGHT4ME PIXEL BAR 24x3 MKII to lekka listwa oświetleniowa zamknięta w solidnej, metalowej obudowie. Źródło światła stanowią 24 mocne, 3-watowe diody LED pracujące w palecie kolorów RGB (red, green, blue), a zastosowana optyka pozwala na emisję pojedynczej wiązki światła pod kątem 25°.

1 ledbar - 50 zł/doba
6 ledbarów - 280 zł/doba

LASER 5-KOLOROWY DMX IBIZA

Wysokiej klasy laser wyposażony w 5 różnych głowic laserowych RGBYP: czerwoną, zieloną, niebieską, różową, żółtą – które generują ponad 128 wzorów świetlnych.

Laser - 180 zł/doba

ADJ REVO IV IR NAJLEPSZY EFEKT LED

Jednym z najbardziej popularnych efektów ADJ Moonflower, Revo 4 IR zawiera teraz opcje kontroli bezprzewodowego sterowania za pomocą pilota UC-IR oraz aplikacji Airsteam IR (sprzedaż jako wyposażenie dodatkowe).  Revo 4 IR tworzy siatkę matrycy 256 diod LED, która tworzy kilkadziesiąt różnych wzorów w kolorze czerwonym, zielonym, niebieskim oraz białym, które sprawdzają się na każdej imprezie z, lub bez użycia mgły.

Tylny panel urządzenia wyposażony jest w 4-przyciskowy wyświetlacz do zmiany ustawień, Wejście/Wyjście DMX oraz IEC do podłączeń szeregowych by stworzyć niezapomniany efekt przy użyciu kilku sztuk.

ADJ REVO IV IR - 50 zł/doba

LIGHT4ME PARTY II

LIGHT4ME PARTY II to wielofunkcyjne oświetlenie sceniczne oparte na technologii LED, z możliwością sterowania za pomocą bezprzewodowego pilota. Sprzęt łączy w sobie funkcję reflektora typu wash PAR, rzutnika wzorów gobo (gobo flower) oraz efekty laserowe (czerwony i zielony). Dzięki temu to niewielkie urządzenie samodzielnie jest w stanie zapewnić zróżnicowane efekty świetlne.

Komponenty urządzenia zamknięto w solidnej obudowie wyposażonej w wygodny uchwyt montażowy. Na przedniej ścianie korpusu mieszczą się dwa układy soczewek rozmieszczone na planie okręgów. Pierwszy – większy – odpowiada za efekty gobo. Został on wyposażony w sześć mocnych, 3-watowych diod LED i wyświetla wzory o bardzo żywych i nasyconych kolorach z palety RGBW (red, green, blue, white). Drugi układ składa się z ośmiu soczewek z diodami LED o mocy 1 wata (RGBY – red, gree, blue, yellow), które rozmieszczone są wokół dwóch bardzo mocnych laserów – czerwonego i zielonego.

Laser - 180 zł/doba

RAMPA OŚWIETLENIOWA 3m

Rampa oświetleniowa 3m to idealny wybór jeśli mamy do zawieszenia sporo ciężkiego sprzętu oświetleniowego. Ten most daje użytkownikowi wiele ciekawych opcji rozstawienia oświetlenia. Możemy wykorzystać go w całości zawieszając naprawdę dużo jednostek na poprzecznym trawersie albo skorzystać jedynie z pionowych statywów z poprzeczną belką T - co umożliwia nam rozstawienie oświetlenia w dwóch różnych miejscach. Świetny wybór dla mobilnych DJ'ów, do klubów, na sceny, przedstawienia czy pokazy.

Regulacja wysokości: do 300cm
Długość: 300cm
Długość poprzeczek T: 120cm
Waga: 16kg
Obciążenie maks.: 45kg
Kolor: czarny

RAMPA OŚWIETLENIOWA - 80 zł/doba

AKCESORIA DODATKOWE

mikrofon bezprzewodowy - 140 zł/doba
mikrofon na Shure na kablu - 40 zł/doba

WSZYSTKIE CENY SĄ CENAMI BRUTTO

bottom of page